Агрофірма подякувала міністру за припинення діяльності рейдерського угрупування на Харківщині

Завдяки оперативному реагуванню правоохоронних органів та особистому контролю міністра внутрішніх справ Арсена Авакова вдалося нейтралізувати злочинне угрупування – рейдерів, які намагалися захопити елеватор в селі Занки, Зміївського району Харківської області. Фермерське господарство відновило свою роботу і працює у звичному режимі.

Власник фермерського господарства Олександр Строгий виразив свою вдячність міністру внутрішніх прав Арсену Авакову за оперативне та ефективне реагування правоохоронних органів:

«Хотів би виразити слова подяки міністру внутрішніх справ України Арсену Авакову та співробітникам управління «Корпусу оперативно-раптової дії» у Харківській області і батальйону патрульної служби поліції особливого призначення  «Харків», оскільки лише у зв’язку з приділенням з вашого боку, належної уваги та вжитих необхідних заходів реагування – залучення спеціальних підрозділів реагування при МВС України, – вдалося уникнути трагічних наслідків. Приємно усвідомлювати, що у нинішні складні та непрості часи для нашої держави, ти не залишаєшся один на один зі своїми проблемами, а можеш з упевненістю розраховувати на підтримку з боку органів державної влади, які слідкують за дотриманням правопорядку, а у випадках його порушення, приймають всі необхідні міри для його відновлення та притягнення до відповідальності винних осіб».

 

Нагадаємо, 11 вересня 2018 року в Зміївському районі селища Занки, що на Харківщині, група невідомих людей зі зброєю, намагалися захопити елеватор. У результаті перестрілки п’ятеро поранених, серед них поліцейські, місцеві жителі, активісти і ветерани АТО.

 В результаті неправомірних дій 22 особи було затримано за частиною 4 статті 296 (хуліганство із застосуванням зброї) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від 3 до 7 років.

Ще 30 людей доставлені до Зміївського відділу поліції для з’ясування усіх обставин події. У затриманих вилучили травматичну зброю та спецзасоби.