520 заявок за першу годину! – Арсеній Яценюк та Арсен Аваков відкрили набір в нову патрульну поліцію Полтави

У Полтаві сьогодні стартував набір в патрульну поліцію міста. В урочистій церемонії взяли участь прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко, керівники обласного управління внутрішніх справ і місцевого самоврядування.

Набір триватиме протягом трьох тижнів, але вже за першу годину роботи анкети подали понад 500 осіб. Як повідомив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, зараз конкурс в патрульну поліцію по Україні в середньому становить близько 20 чоловік на місце.

«Буквально за першу годину в Полтаві, коли ми оголосили набір в нову українську полтавську поліцію, вже 520 полтавців подали анкети на те, щоб вступити до лав поліції», – заявив Арсеній Яценюк.

«520 заявок за першу годину – жодне місто нас так не зустрічало», – заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Подати документи можна за адресою: Полтава, вулиця Жовтнева, 45.

Набір в патрульну поліцію Полтави триватиме три тижні. Відбір кандидатів почнеться з 15 жовтня, після чого майбутнього курсанта чекає співбесіда, теоретичне і практичне навчання і робота в новій поліції України.