Українські поліцейські пройдуть підготовку за інтенсивною програмою Федеральної поліції Австралії

Програма включатиме  в себе управління розслідуваннями тяжких злочинів. Про це сьогодні, 24 жовтня, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков домовився під час візиту в Коледжі Федеральної поліції Австралії

Коледж Австралійської Федеральної поліції знаходиться в місті Канберра. В ньому проводять повну підготовку поліцейських кадрів – від рекрутів до старших офіцерів. Базовий рівень підготовки триває шість місяців. Подальша тривалість навчання варіюється в залежності від обраної кваліфікації.

«Головний принцип роботи коледжу – навчання співробітників та передача практичних навичок. При цьому важливим є культурний розвиток поліцейських. Після випуску курсантів наші співробітники продовжують спостерігати за випускниками, на місцях роботи, через безпосередніх координаторів», – сказала керівник Департаменту навчання і розвитку Федеральної поліції Австралії Кайлі Фловер.

За її словами, в австралійській поліції також є міжнародний навчальний центр в Джакарті (Індонезія). Центр забезпечує програмну підготовку для всіх міжнародних партнерів.

Сторони домовилися про проведення для українських поліцейських тренінгу за програмою Австралійської федеральної поліції – управління розслідуваннями тяжких злочинів.

«Штат української поліції налічує 140 тисяч співробітників. Наші ключові партнери в професійній підготовці – США, Канада і ЄС. Досвід Австралії в підготовці поліцейських кадрів, особливо в напрямку розслідування тяжких злочинів – буде цінним для українських правоохоронців», – повідомив Арсен Аваков.

В кінці зустрічі міністр внутрішніх справ запросив представників поліцейського коледжу Австралії відвідати Академію патрульної поліції в Україні і допомогти в підготовці спеціалізованих навчальних програм.