Арсен Аваков висловив співчуття у зв’язку з загибеллю пілотів СУ-27 у Вінницький області

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков висловив співчуття у зв’язку з трагічною загибеллю пілотів винищувача Су-27 під час навчальних польотів у мирному небі над Вінниччиною, що відбулися у рамках міжнародних навчань «Чисте небо–2018».

Під час трагедії загинули начальник авіації повітряного командування «Схід» ПС ЗСУ полковник Іван Петренко та пілот 194-ї бойової ескадрильї повітряних сил Національної гвардії Каліфорнії.

Арсен Аваков висловив глибоке співчуття родинам та друзям загиблих офіцерів, а також направив листа генерал-ад’ютанту Національної гвардії штату Каліфорнія (США) генералу-майору Девіду С. Болдвіну:

«Щиро прошу Вас переказати слова моєї скорботи родині та друзям загиблого офіцера, який прибув в Україну з готовністю підтримати нас у непростий історичний період. Високо цінуємо багаторічну співпрацю з колегами з Національної гвардії штату Каліфорнія та потужне українсько-американське партнерство».

Нагадаємо, винищувач Су-27 зазнав катастрофи 16 жовтня 2018 року у Вінницькій області в районі села Уланів (між населеними пунктами Бердичів і Хмільник). Обидва пілоти загинули.