Арсен Аваков: Україна і Грузія готують угоду про взаємне визнання посвідчень водія

Про це міністр внутрішніх справ сказав сьогодні, 5 лютого, під час зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом Грузії в Україні Гелою Думбадзе.

Під час зустрічі сторони відзначили високий рівень ефективності міжвідомчого співробітництва МВС України та Грузії, зокрема в галузі поліцейської діяльності.

«Наші дружні народи повинні разом долати труднощі, що виникають на нашому шляху. Ефективна робота правоохоронних органів України та Грузії безумовно буде позитивно відзначена громадянами обох країн», – зазначив Арсен Аваков.

За словами глави МВС України, наразі пріоритетними напрямами співпраці є підготовка Угоди між Урядами України та Грузії з питань взаємного визнання й обміну посвідчення водія та оптимізація механізмів взаємодії з метою ефективної міжвідомчої протидії транскордонній злочинності у рамках міжурядової угоди про боротьбу зі злочинністю від 2011 року.

Своєю чергою Посол Грузії в Україні наголосив, що тісна взаємодія є свідченням якісних партнерських стосунків між Україною та Грузією.