Арсен Аваков: Україна буде представлена ​​в Глобальному центрі інновацій Інтерполу в Сінгапурі

Про це йшлося сьогодні, 29 жовтня 2018, під час зустрічі української делегації з представниками Глобального інноваційного комплексу Інтерполу в Сінгапурі.

У складі української делегації під керівництвом міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, у зустрічі взяли участь голова Національної поліції України Сергій Князєв, начальник Департаменту міжнародного поліцейського співробітництва Нацполіції Василь Неволя та начальник Департаменту кіберполіції Національної поліції Сергій Демедюк.

З організацією роботи командно-координаційного та кіберцентру Глобального інноваційного комплексу Інтерполу українську делегацію ознайомила помічник директора виконавчого відділення Глобального комплексу інновацій Інтерполу Ву Чор Пінг.

Діяльність центру спрямована на боротьбу з кібертероризмом, кіберзлочинністю та організованою злочинністю. За словами пані Ву Чор Пінг, ці програми відповідають потребам і запитам країн-партнерів Інтерполу. Головне завдання Центру – швидкий і безпечний обмін інформацією по захищених каналах спеціальної системи зв’язку «Eye 24/7». В інноваційному центрі діє 17 баз даних, які включають в себе 81 млн. Різних поліцейських документів. Щодня обробляється близько 13 млн. Пошукових запитів.

В ході зустрічі міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зазначив, що робота України в Інтерполі дає дуже хороші результати, проте безпосереднє співробітництво з Глобальним центром інновацій дозволить зробити роботу ефективніше.

«Завдяки проведеній реформі, майже всі прикордонні пункти у нас підключені до бази Інтерполу, звірка даних стовідсоткова. Ми стараємось працювати відповідно до найсучасніших технічних стандартів. Для нас дуже важливо безпосереднє співробітництво з Центром. До того ж, міністр внутрішніх справ Сінгапуру погодився розглянути пропозицію про направлення українського офіцера зв’язку до Глобального центр для обміну досвідом», – сказав Арсен Аваков.

Глава МВС зазначив, що розвиток співпраці з Інтерполом – це стратегія правоохоронної системи України. Зараз Україна представлена ​​трьома поліцейськими в штаб-квартирі у Ліоні, Франція. І це в рази покращує нашу безпеку. Представник кіберполіції НПУ в Глобальному інноваційному комплексі Інтерполу в Сінгапурі наблизить Україну до високотехнологічних стандартів безпеки.