Арсен Аваков: Реформа – це підготовка поліцейських та зростання технічної бази поліції

Сьогодні, 23 серпня 2018 року, Головне управління Національної поліції у Дніпропетровській області отримало 27 легкових автомобілів спеціального призначення Suzuki Vitara для 22 районних підрозділів поліції.

У заході взяли участь Президент України Петро Порошенко, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, глава Нацполіції Сергій Князєв. 

Під час заходу Президент України Петро Порошенко наголосив, що російський агресор робить спроби підірвати нашу державу:

«Зупинити ворога може лише український народ зусиллями новоствореної поліції. Ви бороните Україну, зупиняйте агресора, і не менш небезпечним є фронт по забезпеченню порядку, який українські поліцейські і Національна гвардія тримають в середині країни. Я як Президент, як верховний головнокомандувач, хочу висловити слова щирої подяки, подяки поліції, яка з ризиком до життя і здоров’я тримає порядок на українській землі»

Міністр внутрішніх справ зазначив, що однією з умов зростання ефективності роботи поліцейських є розбудова матеріально-технічної бази підрозділів НПУ.

«Я дуже хочу, щоб наші поліцейські поважали себе, свою роботу, і ми, громадяни цієї країни, поважали поліцейського, його працю і серйозні обставини, у яких він працює. Тому ми стільки уваги приділяємо не лише структурним реформам, навчанню і підготовці поліцейських, а й технічному оснащенню», – повідомив Арсен Аваков.

Він додав, що за основними технічними параметрами саме Suzuki Vitara є найбільш економічно доцільним позашляховим автомобілем для роботи поліції.

 

Довідково:

Авто Suzuki Vitara придбані за кошти місцевих бюджетів в рамках реалізації Програми забезпечення громадського порядку та громадської безпеки на території Дніпропетровської області на період до 2020 року.

Автомобілі  для службового використання отримали:

Полк поліції особливого призначення – 4 автомобілі;

Корпус оперативно-раптової дії – 1;

Дніпровський відділ поліції – 10;

Криворізький – 3;

Кам’янський – 2;

Жовтоводський – 2;

Нікопольський – 2;

Новомосковський відділ – 1;

Павлоградський відділ -1;

Синельниківський відділ – 1.