Арсен Аваков: Разом з представникам Держдепартаменту обговорили протидію російській гібридній війні та план деокупації

Сьогодні, 17 квітня, міністр внутрішніх справ провів робочі зустрічі з заступником Державного секретаря США з питань Європи та Євразії Аароном В. Мітчелом та в.о. заступника Державного секретаря США з питань діяльності Бюро з міжнародних питань у сфері боротьби з незаконним обігом наркотиків та правоохоронних питань (INL) Джеймсом Волшом.

«З паном Мітчелом обговорили політичні питання, а саме план деокупації Донбасу та співробітництво інших країн з країною-агресором. Я вдячний Держдепартаменту США за жорстку, непідкупну позицію стосовно будівництва магістрального газопроводу «Нордстрім 2». Надійність міжнародних партнерів з цього питання – важливий компонент протидії путінській гібридній війні з усім світом!», – заявив Арсен Аваков.

Міністр зазначив, що з Джеймсом Волшом вони узгодили подальші спільні плани щодо реформи Нацполіції. Основну увагу в співпраці сторони зосередять на кримінальному блоці, протидії наркозлочинності та безпеці кордонів.

Довідка:

Аарон Весс Мітчелл офіційно обійняв посаду заступник Держсекретаря США у справах Європи і Євразії 12 жовтня 2017 року. До переходу на дипломатичну службу Мітчелл отримав широку популярність, як співзасновник, президент і виконавчий директор Центру аналізу європейської політики (CEPA), який за останні 12 років став одним з найвпливовіших дослідних центрів у Вашингтоні. Також очолював кілька міжнародних робочих груп з різних аспектів відносин між США і Європою, і працював в наглядових радах ряду дослідницьких центрів у Східній Європі, включаючи Словацьку Атлантичну комісію і Празький центр трансатлантичних відносин.

Джеймс Волш – в.о. заступника Державного секретаря США – координує діяльність Бюро з міжнародних питань у сфері боротьби з незаконним обігом наркотиків та правоохоронних питань Державного департаменту США. Раніше він працював виконавчим директором бюро, де провів кілька проектів, спрямованих на зміцнення програм допомоги у сфері кримінального правосуддя, включаючи розробку міжвідомчого інструменту оцінки сектору кримінального правосуддя.