Арсен Аваков про санкції РФ: Мільйони українців не переб’єш ні санкціями, ні кримінальними справами

На думку Арсена Авакова, списку санкцій уряду РФ не вплине ні на тих, хто внесений в цей перелік, ні на мільйони громадян України.

Нагадаємо, що 22 жовтня Президент РФ Володимир Путін підписав Указ №592 «Про застосування спеціальних економічних заходів у зв’язку з недружніми діями України щодо громадян і юридичних осіб Російської Федерації».

1 листопада 2018 року прийнята постанова №1300 «Про заходи щодо реалізації Указу Президента Російської Федерації від 22 жовтня 2018 р. №592». Постановою вводяться спеціальні економічні заходи щодо фізичних і юридичних осіб України, що передбачають блокування (заморожування) безготівкових грошових коштів, бездокументарних цінних паперів і майна на території Росії і заборона на перерахування коштів (виведення капіталу) за межі Росії.

Санкції будуть поширюватися на 322 фізичних особи та 68 юридичних осіб. Серед фізичних і юридичних осіб, на яких будуть поширюватися санкції: судді Конституційного суду України, депутати Верховної Ради України VIII скликання, підприємці, чиновники Адміністрації Президента України, керівники органів виконавчої влади України та великих українських компаній, юридичні особи, які контролюються найбільшими бізнесменами України.

«Помилився Путін. Нас не 322, нас – мільйони українців, яких точно не переб’єш ні санкціями, ні кримінальними справами … Ми будемо стримувати скаженого собаку путінського режиму і ми в результаті обов’язково переможемо, тому що наше діло праве!»- заявив Арсен Аваков.

Відзначимо, що Уряд Росії залишає за собою право зняти введені спеціальні економічні заходи в разі скасування Україною обмежувальних заходів, введених відносно російських громадян і юридичних осіб.

З повним переліком фізичних і юридичних осіб, щодо яких вводяться спеціальні економічні обмежувальні заходи, можна ознайомитися, перейшовши за посиланням:

http://static.government.ru/media/files/AHKW1WfDGrhdKbhzH1dkMLZM8gchGjla.pdf