Арсен Аваков: Нацгвардія України розширює співпрацю зі Збройними силами Канади у напрямку військової підготовки

МВС України та Міністерство національної оборони і Збройних сил Канади Підписали технічну угоду про співпрацю. Головні напрями співпраці: покращення логістики, тактична медицина, бойова, інженерна та мовна підготовка бійців, повідомив міністр внутрішніх справ.

Сьогодні, 18 травня 2018 року голова НГУ Юрій Аллеров  та заступник командувача Канадського командування об’єднаних операцій, начальник штабу Уільям Сеймур підписали технічну угоду в присутності міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та Надзвичайного і Повноваженого Посла Канади в Україні Романа Ващука.

«Канада – вірний друг України. Ми співпрацюємо за рядом питань і я вдячний канадській владі за співпрацю та підтримку реформ, які ми проводимо в нашому відомстві. Мова йде про професійну підготовку поліцейських та нацгвардійців, співпрацю з Національною гвардією в сфері безпеки, спільні тренінги, які ми організовуємо. Головне це взаємодія, яка допомагає робити справжні результати», – заявив глава МВС.

Угода про співпрацю між МВС України та Міністерством національної оборони і Збройних сил Канади не матиме терміну закінчення, на її основі сторони зможуть розвиватися співпраця у різних сферах.

«Співпраця Нацгвардії України зі Збройними силами Канади у напрямку військової підготовки дуже вважлива для нас. Коли є взаєморозуміння між офіцерами, вони говорять однією мовою, використовують однакову зброю та є спільне розуміння загроз – все це примножує НАШІ сили у боротьбі з ворогом!» – відмітив Арсен Аваков.

У свою чергу заступник командувача Канадського командування об’єднаних операцій, начальник штабу Уільям Сеймур відмітив високі досягнення МВС України на шляху реформування правоохоронного відомства та в протистоянні гібридній війні.

Допомога МВС від уряду Канади здійснюється через проекти Міжнародної технічної допомоги. Зокрема, Проект підтримки підготовки поліцейських, посилення можливостей Нацполіції та залучення експертів Канадської поліції. Загальна сума допомоги на сьогодні вже складає близько 25 мільйонів канадських доларів.