Арсен Аваков: Автосалони почали самостійно реєструвати нові транспортні засоби

Сьогодні, 6 квітня, в Україні запрацювала нова ініціатива – автосалони отримали право реєструвати нові транспортні засоби. Про це заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

«Відтепер ви без проблем можете зареєструвати придбане нове авто прямо в автосалоні і отримати повний комплект документів та номерні знаки без відвідування сервісного центру МВС. Перше авто вже зареєстрували сьогодні – за 10 хвилин! Мрії повинні надихати і втілюватися легко!» – сказав він.

Таке рішення прийняв Кабінет Міністрів України ще в лютому поточного року. Тепер покупець нового автомобіля може відразу після покупки отримати номерні знаки та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу прямо в автосалоні.

Брати участь у державній реєстрації авто можуть суб’єкти господарювання незалежно від форми власності, що здійснюють оптову та роздрібну торгівлю транспортними засобами та перебувають на обліку в Головному сервісному центрі МВС. Для цього необхідно отримати доступ і стати користувачем Національної автоматизованої інформаційної системи МВС України.

Отримати додаткову інформацію можна за телефоном ДСЦ МВС (044) 347 10 40.

Інструкція для укладення договору для участі в здійсненні державної реєстрації транспортних засобів суб’єктами господарювання.