Жеребкування в окружних виборчих комісіях – профанація !!! — або 20-літній анархіст на чолі окружкому — круто!!

Постановою № 604 від 26 серпня 2012 року Центральна виборчакомісія призначила керівництво та склад окружних виборчих комісій з виборівнародних депутатів України 28 жовтня 2012 року.

Проаналізувавши формування ОВК в Харківській області, я прийшов до висновку, що жеребкування проводилося більше як профанація, ніж чесний розподіл керівних посад, складу окружних виборчих комісій.

Я розглядаю таке формування комісій, як чергову схему фальсифікації результатів виборів, адже в керівництві 14 виборчих округів лише3 представника від фракції «БЮТ-Батьківщина»: один — голова комісія, один –заступник і один – секретар.

При чому, за дивним збігом обставин представник від фракції«БЮТ-Батьківщини» очолив окружну виборчу комісію в ЄДИНОМУ з 14 округів, в якому Об’єднана опозиція не виставила свого кандидата.

Інший цікавий збіг – представників від фракції«БЮТ-Батьківщина» в керівництві окружних виборчих комісій немає в жодному зокругів, які розташовані безпосередньо в Харкові і де підтримка опозиційних силтрадиційно вище, ніж в районах області.

В той же час, ОВК в Харкові очолили, стали заступниками абож секретарями представники Всеукраїнської політичної партії  «Братство», Політичної партії України «Русь Єдина», Партії «Руський блок», «Союзу анархістів України» та інших партій, про існування яких більшість виборців навіть уявлення не має..

 Відзначу лише, що, наприклад, ОВК на окрузі № 175 очолив такий собі двадцятирічній анархіст Ярослав Кузин.. Круто? Гадаю, не дуже.

Я розумію, що партія влади намагається хоча б у такий спосіботримати необхідні їй результати виборів, адже об’єктивно розуміє, що їхні шанси здобути перемогу на виборах до Верховної Ради України дорівнюють нулю.

Від імені Харківської «Батьківщини» я в чергове закликаю політичних опонентів провести вибори чесно і припинити використовувати будь-які шанси для фальсифікації волевиявлення українців!