Затриманий один з підозрюваних у вбивстві журналіста Василя Сергієнка

Зусиллями оперативників карного розшуку, за підтримки бійців загону спецпризначенців кримінальної поліції Черкащини та Департамену карного розшуку Нацполіції, після тривалих пошуків — сьогодні був затриманий громадянин Н. один з підозрюваних у гучному вбивстві журналіста Василя Сергієнка.

Як відомо Героя України, активіста-майданівця відомого своїми антикорупційними розслідуваннями злочинці викрали з власного будинку у Корсунь-Шевченківському, забили до смерті і закопали у лісі вже після перемоги Революції гідності — 4 квітня 2014 року.

Троє негідників, яких підозрюють в цьому жорстокому злочині, — вже на лаві підсудних, а цей — перебував у розшуку за ст. 146 «Викрадення людини» і ретельно переховувався.

Зрештою оперативники кримінальної поліції його вислідили на Київщині у Васильківському районі та влаштували кількаденну засідку. Під час затримання підозрюваний Н. хотів втекти на автомобілі, протаранив машину поліції, спецпризначенці застосували зброю, прострелили колеса і спіймали пройдисвіта, який був до того ж озброєний пістолетом.

Зараз тримають обшуки за адресами, де мешкав підзрюваний Н., який тривалий час переховувався віж правосуддя. Невдовзі йому поліція Черкащини пред’явить підозру.

Дякую кримінальній поліції за успішну операцію.