З Днем Національної поліції України!

Вітаю з Днем Національної поліції справжніх патріотів, які щодня служать в ім‘я України. Ми йдемо непростим шляхом. Помиляємося. Падаємо, піднімаємося і далі рухаємося вперед.
Щодня демонструємо, що зміни — реальні, а поліцейський — це частина суспільства, гідний довіри та підтримки кожного з вас.
У цей святковий день виконаймо гімн разом з поліцейським Миколою Войтом — бійцем полку «Київ», позивний «Ребе». Він захищав нас з вами від російської навали.
Загинув на сході України 3 січня 2017 року. 
Дякую всім захисникам!
Вічна пам`ять полеглим героям!

Вітаю з Днем Національної поліції справжніх патріотів, які щодня служать в ім‘я України. Ми йдемо непростим шляхом. Помиляємося. Падаємо, піднімаємося і далі рухаємося вперед. Щодня демонструємо,що зміни -реальні, а поліцейський — це частина суспільства, гідний довіри та підтримки кожного з вас.У цей святковий день давайте виконаємо гімн разом з поліцейським Миколою Войтом — бійцем полку "Київ", позивний "Ребе". Він захищав нас з вами від російської навали.Загинув на сході України 3 січня 2017 року. Дякую всім захисникам!Вічна пам`ять полеглим героям!

Gepostet von Arsen Avakov am Donnerstag, 4. Juli 2019