ЙО #2 + p/s по запитам журналістів.

Доповідаю: ПОДАВ йо-декларацію за 2016 рік. Чи важко вже вміючи? 🙂

Прокоментую параметри цієї декларації, заповненої за станом на 24-00 31.12.2016 і відмінності її від декларації за 2015.

Доходи 2016 року:

— Заробітна плата за основним місцем роботи — 466 121 грн.

— Погашення номіналу вартості Казначейське зобов’язань Військові Серії В — 20 000 грн.

— Погашення купонів Казначейське зобов’язань Військові Серії В — 2 800.

— Дивіденди за рішенням загальних зборів Avitalia s.r.l. від 14.10.2016, які не пройшли по рахунку нарахування и не були виплачені у 2016 году — 148 423 євро.

Доходи дружини:

— Заробітна плата за основним місцем роботи — 289 032 грн.

— Дохід від відчуження цінних паперів та корпоративних прав – 13 156 грн.

Дружина продала належні їй акції на суму 13,156 тис. грн і дарчим подарувала сину акції АТ «Інвестор» номінальною вартістю трохи більше 210 грн.

У італійської компанії, що належить мені — Avitalia srl, в якій мої інтереси, згідно закону, при управлінні представляє уповноважений ліцензійний адвокат — у порівнянні з 2015 роком з’явилися дві операційні туристичні компанії, зареєстровані у відповідному реєстрі в листопаді 2016 року. 100% кожної з цих компаній належить Avitalia srl. На 31.12.16 і по сей день — оголошений статутний фонд кожної з цих компаній — 10 000 $ -ще не оплачений і створені компанії поки не ведуть діяльності.

Зміни торкнулися готівки і банківських рахунків — я закрив рахунки в Альфа-банку, збільшив присутність у державних Ощадбанку та Укрексімбанку.

Майновий статус рухомого і нерухомого майна не змінився, хіба що на три пляшки великого вина стало менше… напевно розбилися:)

Податкова декларація буде мною подана відповідно до Закону до травня поточного року.

До наступного йо!;)

P/S за запитами журналістів:

— По Конкурсу на посаду Глави Нацполіції України: проміжний брифінг комісії відбудеться в четвер. Я очікую остаточні висновки і рекомендації комісії на наступному тижні.

— Справа про вбивство Павла Шеремета: на наступному тижні відбудеться брифінг міністра і керівників слідчої групи по ходу розслідування. Ніхто інший не володіє результатами слідства і не уповноважений слідством до оприлюднення фактів і висновків з цього розслідування.

— По нагородної зброї. Постараюся на вихідних написати розвернутий інформаційний пост, відокремивши брехню і домисли телекомпанії «Інтер» і капліна та фактологічних помилок журналістів — від реальних ФАКТІВ. Цифри, факти, правила, пропорції, гроші.. — як і позиції МВС відносно доступу кожного громадянина до короткоствольної зброї.