Я ЗАВДЖИ ТУТ! Поліцейські офіцери громади

Не про вибори. Про хороше)

Трохи нижче текст добового звіту із внутрішнього робочого чату офіцерів громади. 50 днів тому перші 34 офіцери заступили на службу у Дніпропетровській області.

Сьогодні можемо говорити про перші – позитивні! – результати роботи нових поліцейських офіцерів громади. Від усіх громад маємо гарні відгуки.

Ось так виглядає день поліцейського громади, який живе та працює поруч із людьми, доступний та впізнаваний, готовий прийти на допомогу у будь-яку хвилину! Наводжу текст, практично без купюр, аби передати вам настрій 😊 поліцейських цього нового підрозділу:

«Отже, за сьогодні все згідно з планом))).

Спочатку взяв списки згідно з проєктом «Чужий».

Потім завітав до дитячого садка, (думав “Рено” розберуть на запчастини).

Потім надрукував матеріали, завтра здам на підпис.

Потім разом з представниками ОТГ вручили попередження тим, хто не дотримується правил благоустрою.

Помирив дві сім’ї та надав консультації ще чотирьом громадянам.

Поспілкувався з двома людьми з порушеною психікою. Спочатку був пригнічений, потім відпустило.

Викликав до себе довіру шістьох бабусь (тепер їх побоююсь, бо вони хочуть мене бачити у себе на днях народженнях, а я одружений).

Єдине, що мене бентежить — це відсутність протоколів (мабуть, звичка). Тому прошу розвіяти сумніви.

До речі, пан, на якого я склав протокол по ст. 152 КУпАП вчора, сьогодні завзято косив бур’яни й у дворі, і на присадибній ділянці. Хоча у це його сусіди не вірили».

* * *

Ідеологія, яку ми заклали в основу проекту «Я ЗАВДЖИ ТУТ!» – себе виправдовує.

Замість невловимого дільничного, котрий більшу частину часу зайнятий комунікацією із райвідділом та паперовою роботою, поліцейський офіцер громади орієнтований на спілкування із людьми, превенцію та надання правоохоронного сервісу.

Він забезпечений транспортом, технікою та робочим місцем. А головне – показник якості його роботи – довіра людей. Громада сама вирішує, продовжувати чи ні контракт зі своїм офіцером.

До кінця цього року ми плануємо запустити цей проект у 802 об’єднаних громадах, а протягом 2020 року – охопити всю країну. За межами великих міст, де будуть працювати поліцейські офіцери громади, живе 2/3 населення України. Кожен з них отримає якісний та сучасний поліцейський сервіс.

І…я дуже радію, що серед наших поліцейських все більше і більше людей з почуттям обов’язку та почуттям гумору!

————————————————

Я ЗАВДЖИ ТУТ! Полицейские офицеры громады

Не про выборы. Про хорошее)

Чуть ниже текст суточного отчета из внутреннего рабочего чата офицеров громады.

50 дней тому первые 34 офицера заступили на службу в Днепропетровской области.

Сегодня можно говорить о первых – положительных! – результатах. От всех громад имеет положительные отзывы.

Вот, как выглядит день полицейского громады, который живет и работает рядом с людьми, узнаваем и доступен, готов прийти на помощь в любую минуту! Привожу текст — практически без купюр – чтобы передать вам настроение 😊 этих полицейских этого нового подразделения:

“Отже за сьогодні все згідно плану))).

Спочатку взяв списки згідно проекту «Чужий».

Потім завітав до дитячого садка, (думав “Рено” розберуть на запчастини).

Потім надрукував матеріали, завтра здам на підпис.

Потім разом з представниками ОТГ вручили попередження тим хто не дотримується правил благоустрою.

Помирив дві сім’ї та надав консультації ще чотирьом громадянам.

Поспілкувався з двома людьми з порушеною психікою. Спочатку був пригнічений потім відпустило.

Визвав до себе довіру шістьох бабусь (тепер їх побоююсь бо вони хочуть мене бачити у себе на днях народженнях, а я одружений).

Єдине, що мене бентежить це відсутність протоколів (мабуть звичка). Тому прошу розвіяти сумніви.

Доречи, пан на якого я склав протокол по ст. 152 КУпАП вчора, сьогодні завзято косив бур’яни і у дворі і на присадибній ділянці. Хоча у це його сусіди не вірили”.

* * *

Идеология, которую мы заложили в основу проекта: “Я ЗАВДЖИ ТУТ!” – себя оправдывает. Вместо неуловимого участкового, который бо́льшую часть времени занят коммуникацией с райотделом и бумажной работой, полицейский офицер громады ориентирован на общение с людьми, превенцию и представление полицейского сервиса. Он обеспечен транспортом, техникой и рабочим местом. А самое главное, показатель качества работы – доверие людей. Сама громада решает, продлять ли контракт со своим офицером или нет.

До конца нынешнего года мы планируем запустить этот проект в 802 объединенных громадах, а в течении 2020 года – охватить всю страну. За пределами больших городов – где будут работать полицейские офицеры громады – проживает 2/3 населения Украины. И каждый получит качественный и современный полицейский сервис!

И… я очень рад, что среди наших полицейских – все больше и больше людей живых с чувством долга и чувством юмора!