Вирішив не відмовчуватися

Мені шкода це писати — боляче зачепить ряд моїх друзів. Але, вирішив не відмовчуватися.
Подивився відео з смолоскипами «Свободи» і інцидент біля готелю Прем’єр-палас, де кілька смолоскипів вкидають у вхід готелю ..

1. Засуджую такі дії.

2. Хлоп, який підштовхує людей в колоні кидати «привіти» в готель — і дурень і провокатор. Не здивуюся якщо й підставний .. Не залишає відчуття, що це відео — як спеціально отрежесірованная короткометражка, що б’є по психіці нормальної людини.

3. На жаль, партія Свобода, що допускає такого роду випадки радикально програє в очах людей не тільки сама, а й опускає всю опозицію. Дискредитує такими діями весь Майдан. Раджу колегам думати..

Як сказав хлопець з готелю, що гасив кинуті в будівлю смолоскипі: «Нашо ви це робили!?. Це не заради України, і не заради нації це робиться!..»

І ще — Бандера і його день народження тут не до чого. Просто кілька полудурков в масках і один провокатор-дурень з мегафоном ..

______________
15-26 Важно. То, чего ждал: «Свобода» засуджує зазначені провокативні дії. 2 січня 2014 року Політвиконком об’єднання проаналізував результати акції; за результатами перевірки ухвалено рішення про виключення з лав ВО «Свобода» двох осіб, яких було втягнуто в інцидент і які піддалися на провокацію.

Про спланованість і зрежисований характер провокації свідчить хоча б той факт, що обліковий запис (т.зв. «аккаунт»), на якому було викладено змонтоване відео, було створено напередодні, а викладене відео активно розпіарили провладні «боти».

Розцінюємо цей інцидент, що мав місце під час Маршу, як провокацію проти «Свободи», націоналістичного руху, проти Бандери.

Прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода