Львів. Нова поліція на старт! Впевнений, вони не підведуть!

23 серпня у Львові в 10-00, в День державного прапора — даємо старт Нової патрульної поліції!!

600 нових поліцейських вийдуть на патрулювання міста. Зустрічайте!

Главою патрульної поліції Львова призначив наказом Юрія Зозулю. 26 років. Молодшого сержанта .. Без збентеження і без лукавства — хлопця, одного з кращих в Київській патрульній поліції зараз — і .. всього лише молодшого сержанта (за новим законом — капрала). Звання та досвід прийдуть. Головне — енергія і воля до змін, що ми творимо, змінюючи стару міліцію на нову українську поліцію. Це — вирішальна якість!

Нині Юрій — заступник командира третього батальйону Головного управління патрульної поліції Києва.

З першого до останнього — на Майдані, активний учасник Революції Гідності. Навчається у Національній академії внутрішніх справ, іспитами підтверджує освіту, яку отримав в одному з польських вузів. До свого приходу в патрульну поліцію Юрій Зозуля встиг попрацювати в фінансовій сфері.

За час роботи у столичному підрозділі відзначився у кількох випадках, коли було складено адмінпротоколи на декількох VIP-осіб. Зокрема, на народного депутата України С.Мельничука за ст. 126 КУпАП «Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування» та на Г.Суркіса, віце-президента УЄФА за ст. 122-5 КУпАП «Порушення порядку встановлення і використання спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв». Вміє оперативно приймати рішення у складних ситуаціях.

«Це класно і правильно – використовувати можливості, які дає життя, тим паче – кардинально щось змінювати у житті країни. Не підведу!» – сказав мені вчора Юрій Зозуля перед підписанням наказу про його призначення.

Впевнений — не підведе! У добрий час — путь Нова патрульна поліція Львова!!

1 2