Українські воїни. Напруга відкладених битв

 • АЗОВ. Бойовий полк Нацгвардії. Одне з кращих бойових підрозділів країни. Вони — воїни і захисники України! Вони сильні — цвіт українського воїнства, готові заради країни на все!

  Шкода, що нинішній спокій і перемир’я — напруга відкладених битв — і не час свят, і попереду нас чекає ще багато випробувань. На жаль. І, все-таки, як гарно, що нам вдалося створити такі підрозділи захисників-воїнів, на силі і честі яких базується впевненість у світлому майбутньому України.

  Покрова. Просто подивіться це відео. Позаду багато чого: Іловайск, Маріуполь, Широкино .. А це — це тільки навчання. І вам це важливо — повірте!

  Слава українським воїнам!

  АЗОВ. Боевой полк Нацгвардии. Одно из лучших боевых подразделений страны! Они – воины и защитники Украины! Они сильны – цвет украинского воинства, готовые ради страны на все!

  Как жаль, что нынешний мир – напряжение отложенных сражений – и не время праздников, и впереди нас ждет еще много испытаний. Увы. И, всё-таки, как здорово, что нам удалось создать такие подразделения защитников-воинов, на силе и чести которых базируется уверенность в светлом будущем Украины.

  Покрова. Просто посмотрите это видео. Позади много: Илловайск, Мариуполь, Широкино… А это только учения. И вам это важно – поверьте!

  Слава украинским воинам!