У нас новенький! Сервісний центр МВС почав роботу в Бахмуті Донецької області

Маленький Бахмут так само важливий для реформи МВС, як і великі столичні міста – всі наші Сервісні центри організовані і навіть оформлені за єдиним, найвищим стандартом. Це принцип реформи — єдині стандарти, єдиний — високий — рівень, єдині технології.

11 адміністраторів Центру в Бахмуті пройшли навчання і надаватимуть усі сервіси МВС в стандартний термін, з посмішкою і увагою до кожного відвідувача. І звичайно, тут, як і скрізь, електронна черга, відеоспостереження, дитячий майданчик, умови для людей з обмеженими можливостями, дружня атмосфера, спеціальний планшет для оцінки якості і інформаційний кіоск.

Простір оформлено дизайн-студією BRATY — подяку за співпрацю Василю та Івану Костенко.

Наш новенький чекає вас за адресою вул. Ювілейна, 41, місто Бахмут, Донецька область.

Сьогодні в Україні працюють вже 10 Центрів, до Нового року встигнемо відкрити ще!

Реформа триває крок за кроком.

У нас новенький! Сервисный центр МВД открылся в Бахмуте Донецкой области

Маленький Бахмут так же важен, как и большие столичные города – все Сервисные центры МВД организованы и даже оформлены по единому, самому высокому образцу. Это принцип реформы – единые стандарты, единый – высокий – уровень, единые технологии.

11 прошедших обучение администраторов Центра в Бахмуте предоставят все сервисы МВД в стандартное время, с улыбкой и вниманием к каждому посетителю. И конечно, здесь, как и везде, электронная очередь, видеонаблюдение, детская площадка, условия для людей с ограниченными возможностями, дружественная атмосфера, специальный планшет для оценки качества и информационный киоск.

Пространство оформлено дизайн-студией BRATY – благодарность за сотрудничество Василю та Івану Костенко.

Наш новенький ждет вас по адресу ул. Юбилейная, 41, город Бахмут, Донецкая область.

Сегодня работают уже 10 Центров, до Нового года успеем открыть еще!

Реформа продолжается шаг за шагом.