СТРАТЕГІЯ ВІДНОВЛЕННЯ ЦІЛІСНОСТІ УКРАЇНИ І ДЕОКУПАЦІЇ ДОНБАСУ. »МЕХАНІЗМ МАЛИХ КРОКІВ»

Ці матеріали – не кон’юнктура на потребу політичного життя. Це філософія вирішення проблеми, без прийняття якої, ми не можемо рухатися далі, розвиватися, реалізовувати стратегічні плани майбутнього України.

У складному, постійно мінливому сьогоднішньому світі, Україні доведеться приймати непрості рішення та докладати величезних зусиль на межі активної війни і туманного компромісу. Тому необхідна ЧЕСНА громадська дискусія, результатом якої стане «дорожня карта» з чіткими, визнаними українським суспільством та міжнародними партнерами, визначеннями нашої позиції, цілей і механізмів деокупації і реінтеграції тимчасово окупованих територій Донбасу.
Ми всі повинні бути державниками, відкинувши власні емоції або політичні інтереси, – повинні думати про стратегію для України.

Це тільки один з варіантів можливого рішення найважливішої проблеми, що стоїть перед нашою країною, на базі якого можна і вкрай необхідно виробити план дій для кожного учасника процесу відновлення суверенітету і територіальної цілісності України.

Міністр внутрішніх справ України
Арсен Аваков

https://blogs.pravda.com.ua/authors/avakov/5b1faf7a125a0/