Привітання А.Авакова з нагоди святкування 10-ї річниці обласного конкурсу „Вища школа Харківщини – кращі імена”

Шановні друзі!
 
Дозвольте мені привітати вас з ювілеєм конкурсу “Вища школа Харківщини – кращі імена!”

Це свято стало традиційним завдяки тому, що харківські вищі навчальні заклади мають власне обличчя, свою історію, привносять в життя регіону особливий колорит та традиції.

Самовідданою працею професорсько-викладацького складу створюється не тільки сучасна вітчизняна освіта і наука – вами формується особистість громадянина України – свідомого суспільно-активного будівника нашої держави.

Ви є носіями національного духу в широкому розумінні цього поняття. На вас покладена відповідальність за майбутнє вітчизняної освіти і науки, яка є основою інтелектуального, культурного, духовного розвитку держави. Плідна взаємодія вищих навчальних закладів Харківського вузівського центру з обласною державною адміністрацією повинна служити прикладом для всіх областей, для всієї України.

Щиро вітаю усіх присутніх у цій залі, складаю вдячність усім працівникам вищої школи за громадську свідомість, вірність ідеалам людяності і добра, неоціненний досвід і енергію, великий професіоналізм та відданість вищій освіті. Нових вам великих звершень задля добробуту українського народу, в ім’я процвітання України!