Тезисы к выступлению председателя облгосадминистрации Арсена Авакова на торжественном вечере, посвященном Дню Соборности Украины

Шановні друзі!
Харків`яни і харків`янки!
Дорогі земляки!

Сьогодні ми зібралися з нагоди визначного державного свята – Дня Соборності України.

Я щиро вітаю усіх присутніх із святом і хочу зауважити: мені здається ми з вами зуміли виправдати сподівання наших дідів і прадідів які вісімнадцятого року на Софіївській площі у Києві присягли на вірність Україні і дали клятву збудувати свою державу – незалежну і неподільну!

С того пам’ятного дня на долю українського народу випало чи мало випробувань на шляху державотворчого поступу. Проте чуття єдиної родини завжди зігрівало серця справжніх патріотів об’єднувало людей додавало сил і рішучості у реалізації прекрасної омріяної не одним поколінням цієї ідеї.

Нинішнім громадянам України випала почесна і відповідальна історична місія – покласти початок відродженню духовних скарбів нашого народу і набуттю кращого державотворчого досвіду в усіх сферах суспільного життя.

Це свято дає можливість кожному з нас іще раз спитати в себе в своєї совісті: «Хто ми? Чиїх батьків? Чиї сини?»

Як два берега однієї ріки Дніпра. Як два крила одного птаха, що стрімко летить до небес. Правобережні та лівобережні українці завжди будуть разом бо тільки в соборності і єдності ми зможемо стати справжньою європейською державою.

Сьогоднішній концерт, присвячений Дню Соборності України, має символічну назву «Я починаюсь з отчої землі». Бо в нас завжди одна родина за столом, одна калина за вікном і Україна бо в нас іншої нема. І нехай так буде завжди.

Для нас отча земля Харківщина упевнений що найкращім подарунком Україні і рідній Харківщині до сьогоднішнього свята будуть прекрасні пісні і запальні танці.

Зі святом, шановні друзі!
Слава Україні!