Сланцеве

Сьогодні подав з Микола Томенко важливий законопроект за № 2318 — як результат предметного компетентного обговорення з фахівцями навколо проблем, ризиків і загроз пов’язаних з питаннями розробки сланцевого газу в Україні.
Назва складна, але зате точно відповідає суті: проект Закону України
“ Про внесення змін до деяких законодавчих актів України
щодо забезпечення екологічної безпеки, запобігання і ліквідації негативного впливу видобування нетрадиційних вуглеводнів на навколишнє природне середовище у зв’язку з укладанням та під час виконання угод про розподіл продукції”
Вкрай важливо перенести розгляд цього питання з області політичних спекуляцій — в область компетентного обговорення експертів, з урахуванням всіх плюсів і мінусів розробки «нетрадиційних вуглеводнів».
Енергетична незалежність України для мене бажана і необхідна — як і для всякої людини, що думає про майбутнє нашої країни. Питання тільки в тому, що будь-яку ціну платити не можна! Потрібно забезпечити кваліфіковані екологічні фільтри і обмеження, що відтинають ризикові для навколишнього середовища варіанти.
На це, якщо коротко, спрямований законопроект.
Докладніше — у пояснювальній записці — на сайті Верховної Ради, де вивчивши цей та інші документи, які супроводжують законопроект — зможете подивитися повний перелік нормативних законодавчих пропозицій з відповідною аргументацією.