Письмо Юлии Тимошенко мєру Рима и депутатам Римской Ассамблеи

Я снова на несколько дней в улетел в Италию.
На мой день рождения и новый год вы меня в Харькове — Киеве не застанете. Извините!  🙂

Пару праздничных дней решил загрузить себя незавершенными делами. И хоть как-то не очень тянет праздновать – всем огромное спасибо за поздравления и внимание. Всех с праздниками!

В этот короткий визит нужно провести много встреч. Но, прежде всего:

В Риме, по поручению Юлии Тимошенко, вручу ее личное письмо и благодарность мэру Рима Джанни Алемано .
* * * * * * *
С разрешения Юлии Владимировны я обнародую текст и оригинал письма, подписанной Тимошенко 18декабря:

Шановний пане Алеманно!

Я глибоко зворушена акцією солідарності, проведеної за ініціативою асамблеї депутатів міста Риму 26 листопада 2012 року.
Хочу виказати щиру вдячність Вам, пан Алеманно, за особисту участь в церемонії розміщення банера на капітолійському пагорбі та за Вашу безпрецедентну ініціативу звернутися із пропозицією про проведення аналогічних акцій в інших столицях країн-членів ЄС.
Я та мої однопартійці, як і всі вільні люди України, розцінюють цю акцію як величезну підтримку нашої боротьби за подолання тоталітарних тенденцій в Україні, за припинення карального, політично мотивованого правосуддя, за європейський демократичний шлях розвитку держави, за приєднання до сім’ї вільних країн.
Для нас надзвичайно важливо було отримати цей дружній знак того, що демократичні сили Європи знають про нашу боротьбу і вболівають за нас.
Я і мої соратники готові віддати усі сили цій боротьбі і врятувати нашу Батьківщину від падіння у тоталітарний недемократичний режим. Ми вистоїмо і ми переможемо!
А Ваша підтримка надасть нам сил і впевненості в правоті нашої боротьби та в тому, що Європа готова прийняти до своїх лав вільну, демократичну Україну.
Прошу Вас передати мою щиру вдячність і глибоку повагу депутатам Асамблеї мiста Риму.

Щиро Ваша
Юлія Тимошенко

2012-12-29