НОВОСТИ : ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БАНК РОЗВИТКУ. Янукович О.В. АРЕСТОВАЛИ 2.6 МЛРД. ГРН.

ГСУ МВС здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні у відношенні службових осіб ПАТ «Всеукраїнський банк розвитку» (далі – ПАТ «ВБР»), який належить Януковичу О.В., за ч. 2 ст. 364 та ч. 2 ст.209 КК України.

В ході досудового слідства встановлено, що службові особи ПАТ «ВБР» в період 2012-2014 років незаконно видали кредити державним підприємствам за завищеними відсотковими ставкам, а отримані злочинні доходи легалізували шляхом розміщення коштів на депозитних рахунках власника банку – Януковича О.В. та підконтрольних осіб – працівників банку «ВБР» та інших юридичних осіб.

Слідчими ГСУ МВС проведений обшук в ПАТ «ВБР» та накладений арешт на депозитні рахунки фізичних та юридичних осіб на суму понад 2,6 млрд.грн. (з яких 12 млн. грн. належать особисто Януковичу О.В.).

За наявними у слідства даними листопаді 2015 року заплановано початок ліквідаційної процедури ПАТ «ВБР», у результаті якої депозитні кошти могли бути повернуті Януковичу О.В. та підконтрольними йому фізичним та юридичним особам.

*****
Будет ли законодательная возможность конфисковать активы в пользу Украины будет решаться качественным следствием и судебным решением.
Факт придаю публичности, что б на фоне громадных денег работал инструмент гражданского внимания — и не было ни у какого суда или иного органа соблазна..
Буду информировать.