Харьковская "Батькивщина" требует немедленно наказать виновных в избиении журналистов. Заявление

Харківська „Батьківщина” обурена цинічним побиттям журналістів, які висвітлювали мітинги 18 травня 2013 року в Києві.

Діючий режим активно та планомірно працює на встановлення тотальної диктатури в Україні. Розуміючи, що головний мотивуючий фактор – страх, влада намагається залякати усіх, хто ще здатен протистояти режиму.

Вони вже отримали повний контроль над діями лікарів, вчителів та інших представників бюджетної сфери, адже ці люди повністю залежні від влади. Тепер вирішили розібратися з журналістами, аби навіть крихта обєктивної інформації щодо їхнього „пакращення” не доходила до українців.

Рейдерські захоплення, закриття „невигідних” каналів, махінації… Тепер вже пішли набагато далі – побиття. Згідно українського законодавства, здійснення протиправних дій проти журналіста під час виконання ним своїх службових обовязків прирівнюється до здійснення таких самих дій проти співробітника правоохоронних органів.

Ми звертаємося до Міністерства внутрішніх справ України з вимогою негайно затримати бандитів, що напали на журналістів або принаймні оголосити їх у розшук. Тим більше, що знайти бандитів буде неважко, з огляду на те, що відео інциденту розміщено в мережі Інтернет.

По-друге, негайно провести службове розслідування щодо бездіяльності міліції під час нападу на представників ЗМІ.

Враховуючи високий резонанс у суспільстві, вимагаємо максимальної публічності та відкритості при розслідуванні цієї справи.