Вставай, Україно! Харків. 12 квітня 2013. Блог Арсена Авакова на "УП"

Понад 10 тисяч харків'ян навколо міськвиконкому. Три десятки народних депутатів. Яценюк, Кличко, Тягнібок пліч о пліч на даху мікроавтобуса. І одна загальна емоція: ТАК БІЛЬШЕ НЕ МОЖНА! ЦЮ ВЛАДУ ПОРА ЗМІНЮВАТИ!

А вони бояться! Вони бояться так, що готові зупинити міський транспорт в півторамільйонному місті, зварити металеві загородки впоперек найбільшого проспекту, заблокувати автобусами, тролейбусами та трамваями дві площі, зірвати школярів з уроків і вигнати на дитяче свято на третю площу, зняти з маршрутів десятки аварійних машин всіх комунальних служб: міськгаз, міськсвітло, міськводоканал… Паралізувати роботу пожежників і Швидкої допомоги. Сотні тисяч людей приректи на довгий шлях пішки через все місто.

Не щадити нікого. За будь-яку ціну не дати людям зыбратися, сказати та почути правду. Правду, яку й без того знають усі: Харків проти злочинної влади.

 

 

 

Але вони не змогли. Прорахувалися. Програли.Харків вийшов на акцію протесту. Харків сказав своє слово. Харків не можна залякати!

Харків проти нинішнього нелюдяного режиму, Харків готовий вийти на вулиці, Харків, разом зі всією Україною вимагає гідного життя і влади європейської якості.

УП