Арсен Аваков підтвердив готовність брати участь у виборах

Голова Харківської обласної організації ПП «ВО «Батьківщина» Арсен Аваков підтвердив готовність брати участь у виборах до Верховної Ради Україні.

«Мабуть, одна з цілей термінового відкриття цієї безглуздої нібито кримінальної справи — дезорганізувати мене і нашу Харківську обласну партійну організацію. Тому що сьогодні в Харкові панове Кернес і Добкін абсолютно непопулярні і на виборах їх навряд чи врятують навіть такі маніпуляції з голосами, як були на виборах мера. Тому вони роблять все, щоб тактично, технічно, як завгодно не допустити Авакова і його соратників до виборів по мажоритарних округах, як абсолютних фаворитів мажоритарної гонки.

Але навіть у такій ситуації ми подумаємо про те, щоб зробити несподіванку для наших опонентів і, швидше за все, виставимо дуже цікаві, свіжі кандидатури. А я обов'язково буду брати участь у виборах. Такими кроками цим хлопцям мене не зламати», — зазначив Арсен Аваков.

Голова Харківської «Батьківщини» вважає, якщо ситуація в країні й надалі буде розвиватися в тому ж напрямку, як зараз, то парламентські вибори партія влади програє.

«Далі все вже на совісті опозиційних політиків з тим, щоб вести себе гідно, не злякатись і не розмінятися на внутрішні протиріччя — це дуже важливо. Коли працює КОД, коли опозиційні партії хоч якось намагаються контактувати між собою — це дорогого коштує. Ми всі повинні працювати на результат, щоб опозиція мала в парламенті більшість», — зазначив Арсен Аваков.