Вітання голови облдержадміністрації Арсена Авакова до Дня Незалежності України

Шановні харків’яни!
 
Прийміть щирі вітання з нагоди великого національного свята нашої Держави – Дня незалежності України!
 
Під жовто-блакитним Прапором, в якому все неосяжне небо та всі родючі ниви України, ми святкуємо 18 річницю відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків — бути господарями на своїй чарівній українській землі.
 
Майже тисячу років — з часів Київської Русі — українці прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї, не зазнаючи при цьому поневірянь та утиску. Попри всі перешкоди, протягом багатьох століть українці боролися за свою свободу і лише нинішнє покоління — наші сучасники у 1991 році вибороли її. Безумовно, ця визначна дата навічно увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпила його вікові, демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.
 
Перші кроки незалежності стали випробовуванням для всіх нас — тестуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, нарешті – на здоровий глузд. Світова спільнота не сумнівається в тому, що народи та нації, які населяють Україну, в змозі самовіддано та відповідально будувати майбутнє своєї Батьківщини.
 
Впевнений, що день прийдешній принесе нам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до розбудови наших селищ, міст, районів, області та всієї України! Цей день обов’язково настане! І чим швидше кожен з нас перейметься гордістю за нашу Україну, почуттям патріотизму до рідного краю, прагненням до єдності, порозуміння та згуртованості, тим скоріше до нас прийде успіх. А він неодмінно прийде, адже кожен громадянин України та сама країна на це заслуговують!
 
Від щирого серця зичу вам здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах. Нехай мрія про краще майбутнє надихає вас на нові звершення, на нові добрі починання, в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.
           
Хай святиться вічно ім’я твоє, Україно!
Будьмо!!!
 
Щиро ваш
 

Голова Харківської обласної державної адміністрації  Арсен АВАКОВ