Арсен Аваков предлагает опомниться «горячим головам» из Днепропетровска и Одессы

В своем блоге на сайте «Украинской правды» Арсен Аваков опубликовал запись «Под дых или Футбол без мяча».
 
"Під дихало або Футбол без м’яча!
 
Брудна гра проти України
 
Минуло лише два тижні після прийняття рішення Виконкому УЄФА про вибір вісімки міст у Польщі і Україні, в яких мають пройти матчі фінальної частини ЄВРО-2012, як знову в наших, не самих кращих українських традиціях, почалася істерія пошуку зрадників, злочинців і змовників. Все б нічого, але ініціатори брехні і наклепів, настільки ж далекі від футболу, як і від місяця, почали психічну атаку на тих, хто практично забезпечив Україні перемогу в Кардіфі і, звичайно, перемогу у збереженні паритету (!!) у кількості міст між Польщею і Україною.
 
На превеликий жаль такі люди знайшлися в Дніпропетровську і Одесі. Ніхто не хоче чути про елементарну невідповідність цих міст вимогам УЄФА, ніхто не хоче тверезо подивитися на реалії і задати собі запитання: «Чому саме нам моглося але не спромоглося?» Мабуть такі люди не здатні аналізувати свої помилки, втім полюбляють пошук недоробок інших та смітинки в чужому оці.
 
Ось знайшлися навіть депутати, які пропонують Дніпропетровській міській раді прийняти постанову про визнання Григорія Суркіса персоною «нон-грата» в своєму місті. А деякі пішли ще далі. Кажуть, не будемо перераховувати кошти у Державний бюджет, і нехай раз у нас не грають у ЄВРО, то і у сусідів футболу бути не повинно. Така у депутатів міщанська екстериторіальність. І не можуть вони зрозуміти — якби не Григорій Суркіс, то ЄВРО обійшло б стороною не лише Дніпропетровськ та Одесу, але й усю Україну. Особливо намагається довести через суд(!) свою «позицію» мер Одеси, який на жодній нараді ані у Президента, ані у Прем’єра, ані у керівництва УЄФА так і не був, і бажання презентувати своє гостинне, сонячне місто, мабуть, і не мав.
 
Не подобається деяким «фахівцям» і віце-прем’єр Іван Васюник.
 
Людина, яка змогла об’єднати зусилля всіх, яка доводила свою державницьку і громадянську позицію, яка своєчасно попереджала про неприпустимість нехтування вимогами УЄФА, опинилася під «обстрілом» тих, хто гаяв час, почивав на досягнутому, не розуміючи, що рекомендації УЄФА обов’язкові до виконання. Це ж Європа! Там ніхто кулаком по столу не грюкає! Там рекомендують, і ті, хто не розуміє таких рекомендацій, залишаються поза межами футбольного поля.
 

Так і хочеться сказати: схаменіться, не треба кривдити людей, які зробили і продовжують робити для України стільки, скільки деякі наші обранці і ньюзмейкери не можуть зробити за все своє життя!"