Арсен Аваков поздравил харьковчан с Днем Защитника Отечества

Шановні ветерани Великої Вітчизняної війни та учасники бойових дій!
Шановні військовослужбовці та працівники оборонно-промислового комплексу! Шановні харків’яни!
 
Слобожанщина має глибокі військові традиції, закладені ще уславленими козацькими Слобідськими полками та освячені на полях битв Великої Вітчизняної війни.
 
Спочатку в цьому дні був закладений високий сенс — любити свою Батьківщину і у разі потреби вміти її відстояти. Впевнений, що для кожної сім’ї цей день має особливе значення, оскільки у нас просто немає сімей, яких би не торкнулася Велика Вітчизняна війна. Для багатьох Перемога в цій війні — це найбільший подвиг народу за всю світову історію.
 
Безцінний життєвий досвід фронтовиків, учасників бойових дій і ветеранів військової служби, любов до Вітчизни, честь, вірність присязі, безмежна мужність і відвага, проявлені при захисті інтересів нашої держави, їх бадьорість духу та невтримна енергія являють собою яскравий приклад для наслідування нинішнього та майбутніх поколінь захисників Вітчизни.
 
В той же час будь-яка війна — це трагедія, яка у жодному випадку не повинна повторитися. Війна в Афганістані, яка скінчилась 20 років тому, й досі живе в кожному районі нашої області. 247 сімей на Харківщині втратили в цій війні близьких та рідних. А немає нічого страшнішого в цьому житті, чим втратити найдорожчу людину: сина, чоловіка, батька.
Сьогодні над нами чисте небо та мир на нашій землі. В першу чергу в цьому заслуга тих поколінь, які боролися з фашизмом, і тих, хто з честю виконував свій громадянський обов’язок на території інших держав.
 
Впевнений, всі разом ми повинні прикласти максимум зусиль, що б на землі України завжди панував мир, а небо над нею завжди залишалося спокійним.
 
Не дивлячись на труднощі, які переживає українська армія, впевнений — вона зможе забезпечити безпеку громадян України. Завдяки справжнім захисникам і патріотам своєї Батьківщини, тим, хто вибрав складну, але благородну професію – військового.
 
Від щирого серця поздоровляю всіх, хто відчуває себе захисником України, з святом!
Бажаю вам і вашим близьким міцного здоров’я, щастя і благополуччя.
 
Хай ваше життя освітлює слава перемог, сила і потужність української зброї, любов і відданість своїй Батьківщині!
 
З повагою
 
Голова Харківської обласної
державної адміністрації
 

Арсен АВАКОВ