Поздравление Арсена Авакова ко Дню Святого Николая

Дорогі друзі!
 
Україною почав подорожувати Святий Миколай. Із приходом цього свята, що відкриває двері Новому року, кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, що під силу лише святому. Невидимою рукою він здійснює найзаповітніші дитячі мрії, приносить у кожну родину щиру втіху і любов. Це свято віри, світла і добра.
 
День Святого Миколая дає нам унікальну можливість хоч один день на рік побути дітьми.
Для більшості з нас це свято — повернення до глибинного та одвічного в українській духовній історії. Це день особливої радості духу, щирих, негаласливих вітань та теплої розмови з найближчими.
 
Шановні дорослі! Пам’ятаймо, що кожен з нас є своєрідним помічником Миколая. Освятімося найкращими людськими чеснотами, чистими помислами і благочестям. Поділімося своєю любов’ю, добром і щедрістю душі з ближніми, допоможімо їм відчути радість свята, аби цього справді казкового дня Святий Миколай завітав до кожної дитини на нашій Слобожанщині.
 
Від усього серця вітаю зі святом! Бажаю міцного здоров’я, веселого настрою і чудових подарунків. Нехай щедрий Святий принесе мир, щастя, злагоду вашим родинам та благополуччя Україні. Нехай добро й милосердя єднають всіх нас заради щастя наших дітей!
 
Любі хлопчики та дівчатка! Нехай у зимові морози зігріває вас тепле свято, а Святий Миколай здійснить усі ваші найзаповітніші бажання! Я сподіваюсь, що Святий Миколай оберігатиме вас і подарує вам щастя, радість і надію, а Господнє благословення супроводжуватиме вас протягом усього життя.
 
Бажаю гарного настрою, радості,  веселого свята та гарних подарунків – нехай маленьких, але подарованих від щирого та люблячого серця дорослої людини!
 
Щиро ваш
 
Голова Харківської обласної
державної адміністрації
 

Арсен АВАКОВ