Губернатор поздравил харьковчан с 64-й годовщиной освобождения Украины

Дорогі слобожанці!
Шановні ветерани Другої світової війни!
 
64 роки тому українська земля була остаточно звільнена від нацистських загарбників. Всі ми пишаємося величним подвигом визволителів нашої країни. Пам’ять про цей подвиг ми збережемо і, впевнений, передамо нашим дітям і онукам.
 
Найстрашніші випробування випали на долю покоління наших пращурів. Нищівний вал бойових дій двічі прокотився українськими землями, не оминувши жодного міста, містечка, села. Протягом 1225 трагічних днів і ночей Україна була ареною смертельних битв. З Україною пов’язані основні події найстрашнішого в історії людства воєнного протистояння. Саме тут вирішувалася подальша доля війни в Європі, доля перемоги.
 
Слава ветеранам, всім тим хто боронив Батьківщину від страшного ворога, хто відвойовував українські землі, жертвуючи своєю кров’ю і життям заради майбутнього! Стільки, скільки сходитиме сонце над Україною, стільки світло вашого героїзму житиме в пам’яті поколінь. Ви — наша опора й підтримка в усіх починаннях, незмінні помічники, близькі й дорогі серцю люди. Ми вчимося у вас вірити в краще й своєю працею втілювати мрію в реальність.
 
Для нас ви — символ стійкості й оптимізму, любові до рідної землі й служіння народу. Ваш героїчний шлях — це невичерпне джерело нашого натхнення, сили духу й віри в щасливе майбутнє Української держави. Хай завжди на вільній українській землі будуть мир та злагода!
 
Сердечно вітаємо усіх з 64-ю річницею визволення України від нацистських загарбників. Бажаю доброго здоров’я, довгих і щасливих літ, миру і добробуту.
 
Слава героям-визволителям!
Слава Україні!
 
Голова Харківської обласної
державної адміністрації
 

Арсен АВАКОВ