Губернатор поздравил представителей ракетно-космической отрасли с профессиональным праздником

Глава Харьковской областной государственной Администрации Арсен Аваков поздравил представителей ракетно-космической отрасли с профессиональным праздником.
 

Шановні друзі!
 
Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників ракетно-космічної галузі України. Наукова Харківщина по праву може пишатися тим, що у житті нашого міста, нашої області є така знаменна дата. Історію створення і розвитку ракетно-космічної галузі в Харкові, як і в цілому на теренах колишнього СРСР, важко уявити без того доробку, що належить саме Харків’янам.
 
Багато сторінок цієї історії, яскравих і славетних, назавжди вкарбовані яскравим талантом, розумом і трудовими руками наших земляків.
 
Ми пишаємось тим, що саме харківські підприємства та установи були активними учасниками програм створення ракетної техніки та освоєння космосу.
 
ДНВП «Об’єднання Комунар», ДП «Харківський приладобудівний завод ім. Т.Г. Шевченка», ВАТ «Хартрон», ДП «Науково-дослідний технологічний інститут приладобудування», ДП «Харківський завод електроапаратури», «Науково-дослідний інститут радіотехнічних вимірювань», ДП «НДІ «Союз» – їх діяльність складає основу промислового потенціалу ракетно-космічної галузі.
 
Продукція з маркою цих підприємств та їх розробки стали візитною карткою Харківщини не лише в Україні, а і далеко за її межами.
 
І сьогодні ваш високий професіоналізм, невичерпна енергія, творча наснага, досвід і невтомна праця забезпечують досягнення позитивних результатів в економіці. Своєю самовідданою працею ви сприяєте подальшому розвитку рідного краю, зміцнюєте державність України.
 
Прийміть щирі побажання міцного здоров’я, щастя, добра вам і вашим родинам, добробуту, благополуччя, успіхів у праці, впевненості у завтрашньому дні.
 
Вірю, що на вас чекають нові вагомі професійні успіхи в ім’я процвітання нашої рідної України!
 
З повагою,
 
Голова обласної державної
адміністрації
 

Арсен АВАКОВ