Ярослав Ющенко: Підстав для виходу з лав партії «Наша Україна» немає

29 лютого відбулося засідання Ради Харківської організації Народного Союзу «Наша Україна». На порядку денному було одне питання – суспільно-політична ситуація, що склалася в країні в цілому, та ситуація, що відбувається в лавах партії.

«Харківська організація немає жодних намірів виходити з лав партії. Якщо це і буде відбуватися, то в окремих випадках. Але хочу запевнити, що після сьогоднішньої безкомпромісного обговорювання таких намірів серед наших однопартійців немає. Навпаки, всі вважають, що треба пережити ці важкі процеси, зробити висновки, якими б вони не були складними. Ніяких сумнівів, що всім нам потрібно триматися цієї політичної сили», — наголосив Голова Ради Харківської організації «Наша Україна», член Ради партії Ярослав Ющенко.

 «У 2001 році я був присутній на Говерлі, коли Віктор Ющенко засновував цю політичну силу. Хочу підкреслити, що і зараз він залишається її почесним Головою, тому будь-які розмови про вихід з партії потрібно залишити осторонь. Що стосується мене, як Члена Ради партії і Арсена Авакова, який є членом Президії Ради партії «Наша Україна», то ми докладемо максимум зусиль, щоб партія і надалі розвивалася, була єдиною та сильною і нарощувала свій потенціал, як одна з найбільших демократичних політичних сил».