Арсен Аваков призвал жителей Харьковской области принять участие в общенациональной акции «Зажги свечу», посвященной памяти жертв Голодоморов

Дорогі земляки!
  
24 листопада уся Україна у жалобі схиляє голову перед нашими співвітчизниками – жертвами Голодомору 1932-33 років. У цей скорботний день ми згадуємо трагедію вселенського масштабу – геноцид Українського народу, вчинений комуністичним режимом. Голодомор став національною трагедією. Лише протягом 1932-33 років загинула значна частина сільського населення України. Спільний біль, спільна пам’ять, спільний обов’язок — саме так ми розуміємо дуже складну й відповідальну роботу над найчорнішими сторінками Історії України. Голодомор для Харківщини — це колосальна втрата. Адже саме з Харкова (на той час української столиці) сталінські кати організовували геноцид Українського народу. Неймовірно! Жахливо!.. Але лише за 3 місяці 1933 року в області померло понад 600 тисяч чоловік.
 
Спільний біль, спільна пам’ять, спільний обов’язок — ці слова стосуються не тільки нашого минулого, але й мають сенс у нашому сьогоденні. І наш святий обов’язок закарбувати в серцях пам’ять про невинно убієнних наших братів та сестер, зробити все можливе, щоб вшанувати пам’ять жертв Голодомору-геноциду. Хай найвищим пам’ятником мільйонам жертв України буде світлий храм нашої душі, сповненої скорботи та молитвою за їх упокоєння!
 
Прийміть участь у загальнонаціональній акції "Засвіти свічку!". Разом з усіма українцями о 16 годині 24 листопада запаліть свічку у вікні свого будинку!
 
Голова
Харківської обласної
державної адміністрації
 

Арсен АВАКОВ