17 ноября — Международный день студентов

Глава Харьковской облгосадминистрации Арсен Аваков поздравил харьковских студентов с праздником.
 
Дорогі друзі!
 
День студента вважається святом юності, невмираючої надії, сили духу і упевненості в своїх силах! Студентство — це прекрасна пора творчих ініціатив і сміливих планів, любові і дружби, молодого завзяття. Хай кожний з вас пронесе ці чудові відчуття крізь довгі роки життя. Хай студентські роки назавжди залишаться у вашій пам’яті як час пізнань і звершень.
 
Україні сьогодні потрібні освічені і грамотні люди, і саме на вас, молоде покоління, ми покладаємо свої надії на благополучне майбутнє нашої країни.
 
Я вірю, що чудові роки студентства дадуть вам заряд позитивної енергії, навчать залишатися стійкими у вирішенні будь-яких проблем і подарують вірних друзів, з якими ви пліч-о-пліч пройдете по життю. Впевнений, ви зможете досягти поставлених цілей, а знання, отримані сьогодні, дадуть можливість реалізувати ваші найсміливіші плани!
 
Бажаю всім міцного здоров’я, відмінного навчання і успішної роботи, бадьорості духу і оптимізму! Попереду у вас багато нових, непростих завдань. Будьте сміливими, експериментуйте, творіть! Нових успіхів вам, цікавих відкриттів і відмінних оцінок!
 
Щиро ваш,
 
Голова Харківської обласної
державної адміністрації
 

Арсен АВАКОВ