Губернатор поздравил работников радио, телевидения и связи с профессиональным праздником

Шановні друзі!
 
Сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку!
 
У сучасному світі роль електронних засобів масової інформації та зв’язку стрімко зростає і без них уже неможливий суспільний прогрес, економічний розвиток та й саме існування суспільства. Завдяки вашій роботі всі ми маємо змогу оперативно отримувати і розповсюджувати необхідну інформацію, відчувати ритм життя, бачити і чути світ, бути причетними до найважливіших подій сьогодення.
           
Напередодні свята особливо приємно відмітити, що саме Харків став колискою українського радіомовлення і телебачення. 16 листопада 1924 року над містом пролунали позивні першої в Україні радіостанції, які стали вісниками нової ери — ери масової комунікації. Перший в Україні телецентр, перше на всьому пострадянському просторі недержавне телебачення – все це також починалося в Харкові і стало потужним поштовхом для поширення новітніх технологій у сфері зв’язку та інформатизації.
 
Шаную харківських телевізійників, радійщиків та зв’язківців, які не лише зберігають традиції й цінні досягнення, але й примножують потенціал галузі, впевнено освоюючи нові високотехнологічні системи.
 
Бажаю вам міцного здоров’я, добра і щастя, успіхів та нових здобутків на благо України.
  
З повагою,
 
Голова Харківської обласної
державної адміністрації
 

Арсен АВАКОВ