Арсен Аваков поздравил работников образования с Днем учителя

Шановні працівники освіти Харківщини!
Шановні друзі!
 
Від щирого серця вітаю вас із Днем працівників освіти – святом, що вже давно виросло з рамок професійного до масштабів загальнонаціонального!
 
Дуже добре, що у нас є таке державне свято. Воно завжди нагадує про те, що кожен колись був учнем, і в нього були вчителі, які відкрили нам дорогу у велике життя, розкрили красу рідного краю, велич його історії, навчили рідної мови, дали першу науку чесно жити й самовіддано працювати.
 
Завжди в Україні вчитель був найшановнішою людиною. Ця традиція зберігається й донині. Для багатьох своїх вихованців ви протягом усього їхнього життя залишаєтесь “світовою зіркою”.
 
Скількох юних громадян ви виховали, скількох пропустили через своє серце, скільком були батьком і матір’ю, мудрим і вимогливим наставником.
 
Кожен з вас зробив свій внесок у розвиток освіти на Харківщині. Саме ви розповіли юним про нашу славну Слобожанщину, зробили все, щоб кожен пишався рідним краєм, любив його і прагнув зробити ще красивішим.
 
Тільки завдяки вашій невтомній праці, завдяки любові до дитини, постійному творчому пошуку ми можемо розраховувати на високий освітній рівень у державі, розвиток науки, інтеграцію в міжнародний освітній простір.
           
Від усієї душі бажаю вам здоров’я, довгих років життя. Хай кожний день і кожна мить вашого життя будуть світлими й щасливими.
 
Переконаний, ви завжди будете для своїх вихованців прикладом у громадському й особистому житті, взірцем і втіленням людяності, справжньої громадянської культури.
 
Нехай вас і ваших дітей завжди об’єднує одна мета — зведення величного храму науки, а життя виставляє лише найвищі бали.
 
Здоров’я вам, сімейного щастя й добробуту!
 
Щиро ваш,
 
Голова Харківської обласної
державної адміністрації
 

Арсен Аваков