Президент Украины поздравил участников IX Международного фестиваля фантастики «Звездный мост»

Шановні друзі! Дорогі харків’яни!
 
 
Щиро вітаю вас із відкриттям фестивалю.
 
Щороку Харків приймає у себе зірок сучасної фантастики із багатьох країн світу, письменників, чиї книги викликають захоплення у мільйонів читачів. Місто стає столицею мрій і фантазій, місцем зустрічі минулого з майбутнім, науки з мистецтвом. «Зоряний міст» прокладає шлях від серця до серця, поєднує міста і країни.
 
Українська література завжди мала елементи фантастичності, прагнула до розширення меж реальності, що втілюється і сьогодні у творчості наших співвітчизників, відомих та шанованих на Батьківщині і за кордоном.
 
До цьогорічного фестивалю ви підготували унікальний енциклопедичний довідник «Фантасти сучасної України», до якого увійшли статті про творчість більш ніж шістдесяти українських письменників. Третина з них — харків’яни. Це є реальним підтвердженням того, що Харків — столиця української фантастики.
 
Бажаю учасникам «Зоряного мосту» довгих років творчого життя, високих здобутків та фантастичного настрою. Нехай зростають наклади ваших книг та кількість вдячних читачів, премії знаходять гідних лауреатів, а фестиваль незмінно буде мостом дружби між народами та поколіннями.
 
Президент України

Віктор ЮЩЕНКО