Арсен Аваков поздравил кооператоров Харьковщины с профессиональным праздником

Шановні кооператори Харківщини!
 
Щиро вітаю вас з подвійним професійним святом — Міжнародним днем кооперації та 75 річчям Харківської облспоживспілки! Споживча кооперація області завжди була і залишається однією з найважливіших галузей регіональної економіки, відображенням соціально-економічного розвитку села в області, настрою сільського населення.
 
Це видно не тільки в тенденції зростання об’ємних показників усіх галузей господарської діяльності кооперації, яка відрізняється своєю багатогранністю – торгівля, мережа харчування, надання послуг, заготівельна діяльність, виробництво. Успіхи і у тім, що рівень обслуговування сільського населення став на ступінь вище, більше наближеним до обслуговування міського населення.
 
Робити все можливе, щоб мешканці села не почували себе обділеними увагою в обслуговуванні та одержанні необхідних послуг – ваш девіз!
 
Харківська обласна державна адміністрація постійно тримають у полі зору питання розвитку споживчої кооперації області.
 
Впевнений, що притаманні кооператорам області ініціатива, підприємливість, працьовитість дозволять вам і в подальшому забезпечувати на високому рівні постійно зростаючі потреби сільського населення області в товарах і послугах, максимально розкрити свій потенціал.
 
Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, добробуту і благополуччя, світу і сонця і у ваших родинах і в нашій країні, впевненості в гарному майбутньому.
 
 
Голова Харківської обласної
державної адміністрації
 

Арсен АВАКОВ