Обращение Арсена Авакова к выпускникам, родителям и учителям

Мої юні друзі!

Бути талановитим — а особистим талантом володіє кожен з вас — це не тільки зоряні шляхи, це — величезна відповідальність перед тими, хто нагородив вас такою сутністю: насамперед перед батьками, перед рідною землею, перед вчителями та друзями.

Ваш талант та відповідальність, прагнення високих досягнень та вміння зосередитись на поставленій високій меті вселяють упевненість у ваших подальших успіхах, у тому, що ви проживете яскраве життя, наповнене творчими пошуками та звершеннями.

Пам’ятайте, що ваша освіта ще не закінчена. Попереду на вас чекає школа самого життя! Вам потрібно буде навчитися жити в демократичному суспільстві, яке передбачає здатність та спроможність жити в толерантному, полікультурному оточенні, поряд з людьми, які, можливо, будуть мати іншу точку зору та погляди, інші політичні або конфесійні цінності.

Але ваше покоління має бути єдиним у головному — у свідомому служінні Україні, її законам та моральним нормам, натхненній творчій праці.

Бажаю вам пройти з великим успіхом свій життєвий шлях, досягти на ньому нових звершень та радощів, стати гідними громадянами своєї країни!

Нехай життя кожного з вас пульсує мільйонами нерозгаданих таємниць, живиться цілющою материнською любов’ю, відроджується кожного разу після прикрих невдач новою силою, чистими джерелами, височінню благословенного неба України!

Шановні батьки!
 
Саме ви разом із учителями виплекали талановитих, обдарованих юнаків та дівчат — майбутню еліту української нації.
 
Наші пращури завжди пишались доброчинністю, розумом кожного члена родини, і найбільшою цінністю вважалося виховання дітей.
 
Тільки вам відомо, скільки сили, енергії, любові й самозречення кинуто на вівтар успіхів і здобутків вашої дитини.
 
Завтра перед нею відкриваються незвідані дороги дорослого життя. Впевнений, що наші діти своїми знаннями, інтелектом і надалі будуть підносити престиж держави, реалізують свої можливості і стануть гордістю рідної Харківщини.
 
Низький уклін вам за ранні світанки і недоспані ночі, за турботу і виховання.
 
Бажаю, щоб тільки щаслива зірка осявала життєвий шлях вашої дитини, щоб на рушникові її долі стелилися рівними рядками лише червоні кольори любові.
 
Шановні батьки! Бажаю вам міцного здоров’я, витримки, терпіння, родинного благополуччя, взаєморозуміння зі своїми дітьми, вдячності від них і любові.
 
Щастя-долі вам і вашим родинам на многії літа!
 
Шановні вчителі!
 
Ви вклали в своїх вихованців і серце, і душу, і знання — все те, що так необхідно в житті нашим дітям.
 
Важка у вас праця, але вам можна позаздрити, оскільки вашу любов, доброту, увагу, мудрість і терпіння з вдячністю згадують тисячі людей на землі.
 
Щастя вам, дорогі вчителі, здоров’я, творчих успіхів, хороших учнів і світлого майбутнього!
 
А вам, сьогоднішні випускники, я ще раз бажаю широкої і світлої дороги в житті, реалізації всіх ваших планів і надій. Пам’ятайте і цінуйте своїх батьків, вчителів, любіть свою рідну землю, батьківський дім. Ставайте справжніми господарями своєї долі і долі нашої славетної України!
 
Щастя Вам! У добрий путь!
 
Голова обласної
державної адміністрації  

Арсен АВАКОВ