Поздравление председателя облгосадминистрации Арсена Авакова ко Дню работников ракетно-космической отрасли Украины

 

Шановні друзі!

Щиро вітаю вас із професійним святом — Днем працівників ракетно-космічної галузі України. Харківщина по праву може пишатися тим, що у житті нашого регіону є така знаменна дата. Історія створення і розвитку ракетно-космічної галузі в Харкові, як і в цілому в нашої державі, важко уявити без того вкладу, що належить харків’янам.

Багато яскравих і славетних сторінок створено трудовими руками наших земляків.

Ми можемо пишатися тим, що саме харківські підприємства та установи були активними учасниками програм створення ракетної техніки і освоєння космосу.

ДНВП "Об’єднання Комунар", ДП "Харківський приладобудівний завод ім. Шевченка", ДП "Харківський завод електроапаратури", ВАТ "Хартрон", Науково-дослідний інститут радіотехнічних вимірювань", "Радіоастрономічний інститут" Національної Академії Наук України, ДП НДІ "Союз", ДП "Науково-дослідний і технологічний інститут приладобудування" – діяльність цих колективів складає основу промислового потенціалу ракетно-космічної галузі.

Продукція з маркою цих підприємств та їх розробки стали візитною карткою Харківщини не лише в Україні, а і далеко за її межами.

І сьогодні, попри всіх труднощів, ви наполегливо працюєте, зберігаєте трудові традиції працівників ракетно-космічної галузі.

Ваш високий професіоналізм, невичерпна енергія, творча наснага, досвід і невтомна праця забезпечили досягнення у поточному році певних позитивних результатів. Своєю самовідданою працею ви сприяєте подальшому розвитку рідного краю, зміцнюєте економіку і державність України.

Прийміть щирі побажання міцного здоров’я, щастя, добра вам і вашим родинам, добробуту, благополуччя, успіхів у праці, впевненості у завтрашньому дні.

Впевнений, що на вас чекають нові вагомі професійні успіхи в ім’я процвітання нашої рідної України!

З повагою,

Голова Харківської
обласної державної адміністрації
Арсен Аваков