Поздравление председателя облгосадминистрации Арсена Авакова по случаю 90-летия газеты "Слобідський край"

Поздравление председателя облгосадминистрации Арсена Авакова по случаю 90-летия газеты

Працівники газети "Слобідський край", шановні друзі!

Від усього серця вітаю вас із 90-річчям!

Газета свою діяльність почала в буремні часи, овіяні легендами, оспівані народом. Для людини це поважний вік, для газети — молодість. Ви якраз набули досвіду, сили та енергії, стали мудрими, і цю мудрість несете в маси.

Різні вітри віяли над країною, але завжди газета була на вістрі часу. Змінювалися назви, але незмінною залишалася позиція найстарішого на Слобожанщині видання — воно завжди служило народу, разом із ним переживало і радості, і втрати.

Точне і принципове слово надихало людей на подвиги в роки Великої Вітчизняної війни, надавало сил на трудовому фронті. Журналісти вашої газети були серед воїнів, серед будівників ХТЗ, серед звитяжців цілини. Ви гідно прийняли естафету ваших попередників.

Газета не лише віддзеркалює події, а й прагне випередити їх, бути в числі тих, хто прокладає нові дороги. Часто саме вона підказує вихід зі скрутного становища, втручається в щоденне життя. Тому "Слобідський край" і користується заслуженим авторитетом серед жителів області.

Бажаю і надалі залишатися бойовими, зі своєю думкою, активними учасниками дальшої розбудови нашої України! Зичу кожному працівнику редакції творчого неспокою і особистого щастя!

З повагою,

голова
Харківської обласної
державної адміністрації