ЛЬВІВСЬКА ПОЛІЦІЯ. КАПРАЛ КУЛЬЧИЦЬКА ПРОДОВЖУЄ СПРАВУ ГЕНЕРАЛА КУЛЬЧИЦЬКОГО

Сьогодні у Львові прийняла присягу нова патрульна поліція. Після того, як нові поліцейські присягли державі та народу, я взяв слово і сказав те, про що повинен був сказати у місті Лева:

29 травня минулого року загинув Сергій Петрович Кульчицький, львів’янин, достойна людина, яку ми всі добре знали, генерал, якому аплодували солдати.

15 місяців тому ми робили разом із ним нову справу: Національну гвардію України, нову Національну гвардію, яка прийняла виклик російських окупантів, яка стояла, яка воювала, яка тримала позиції у перші дні агресії, спираючись на патріотів та добровольців, які прийшли з Майдану.

Сергій Петрович загинув під Слов’янськом в районі гори Карачун.

Президент присвоїв Сергію Петровичу звання Герой України посмертно – це дуже важливо для всіх для нас.

І сьогодні ми починаємо у Львові ще одну нову справу – нову українську поліцію. Нова поліція – це нова якість і нова відповідальність, відповідальність служити та захищати.
Я радий і для мене це несподіванка і честь, що серед вас сьогодні, поліцейських, які прийняли присягу на вірність народу України, – Ірина Кульчицька — невістка Героя, для якої він став справжнім батьком так само, як і для своїх солдатів.

Ірина пройшла всі стадії жорсткого відбору на поліцейську службу, чесно, своїм авторитетом та професіоналізмом виборола посаду заступника командира 3-ї роти 1-го батальйону нової патрульної поліції Львова.

Це той зв’язок поколінь, який робить нашу державу непереможною!
Слава Україні!