Дванадцятий! Сервісний центр МВС відкрито у Рівному

Центр відкрився у приміщенні торговельного центру METRO Cash & Carry Ukraine за адресою: м. Рівне, вул. Макарова, 21.

K

K

K

Кожен наш центр – це якість стандартного найвищого рівня, навчений доброзичливий персонал, та повний перелік сервісів. Все як завжди зручно і доступно: центр оснащений електронною чергою, інформаційним кіоском, планшетом для оцінки якості обслуговування та веб-камерою, що дозволить переглядати завантаженість центру в режимі реального часу. Приміщення центру має унікальне графічне оформлення від відомої дизайн-студії BRATY.

K

K

У Рівному є й новація – з метою економії часу клієнтів, центр пропонує не чикати оформлення паперів, а повернутися після отримання sms-повідомлення про готовність документів.

Ну, і як завжди, незалежно від місця реєстрації тут можна швидко та комфортно замінити й отримати посвідчення водія, зареєструвати та перереєструвати авто, а також отримати інші послуги сервісних центрів МВС.

K

Окрема подяка начальнику територіального сервісного центру Віталію Кухарчуку та його колезі Роману Баранчуку, якив сьогодні вручено грамоту МВС за мужність.

13 грудня, близько 19 години троє працівників сервісного центру МВС, рухаючись службовим автомобілем на автодорозі «Городище-Рівне-Старокостянтинів», помітили на узбіччі чоловіків у масках, які били та погрожували зброєю двом людям. Коли працівники сервісного центру зупинилися аби припинити противоправні дії, зловмисники почали втікати автомобілем «ВАЗ 2106». Під час переслідування в лобове скло службової автівки полетів спочатку молоток, потім вибухонебезпечний пристрій, а потім почали лунати постріли. Під час переслідування Кухарчук Віталій отримав поранення, а зловмисники залишили свій транспортний засіб та втекли. За фактом розбою розпочате кримінальне впровадження та проводяться заходи щодо розшуку злочинців.

Виражаю подяку працівникам за небайдужість та виявлену відважність до подій, яка врятувала людям життя.

Це яскравий приклад нової якості нових людей, що вони приходять до правоохоронної системи України! Дякую за службу!