Дещо про нову поліцію

Погана я, напевно людина. І Фацевич Саша теж, і Хатія .. і ви нехороші, якщо нас підтримували в реформі МВС .. Хліба людей позбавили .. прожитку .. важко їм тепер ..
Що сталося? У Львівській області на основних трасах (і особливо прикордонних) — замінили кілька днів тому ДАІ на новий поліцейський патруль ..
І ось пишуть хлопці з моніторингу за патрульними — Фацевичу (шефу патрульної поліції України), а Саша мені — і усвідомлюємо, і «серце щемить», що цілу галузь ,що годує сім’ї — зарізали:

«На КП Зимна вода (траса Львів-Шегині), КП Добряна (траса Київ-Чоп) зупиняються фури і цікавляться водії, чи потрібно платити за» зелене світло «, тобто за проїзд через КП. При тому, що патруль їх не зупиняв. Такса з фури — 200 грн. Це КП Львівської області на яких старе ДАІ замінили патрульної поліцією»

Вмиваюся сльозами, вже уявляю службове розслідування і звільнених міліціонерів, навіть не допущених до атестації .. і рукою сатрапа, підписую перехід на нову систему ще й у Київській та Харківській області .. А потім — вся країна. Про масштаби подумати страшно…

1780_974087442681362_1304619798048602216_n