Час єднатися!

Вкотре Україна стоїть перед загрозою військового вторгнення з боку сильного та скаженого ворога. В порівнянні з цим усі внутрішні чвари, зокрема і політичне протистояння між опозицією і чинною владою, усі внутрішні проблеми, навіть вкрай складна економічна ситуація, – є другорядними.

Біля наших кордонів шаленіє скажена собака путінського режиму. Ворог загрожує кожному дому, кожній сім’ї, кожному українцю. Тому ми зобов’язані бути дорослими і чітко усвідомити реальність загрози.

Ми не маємо права ігнорувати загрозу, ми не повинні панікувати, ми зобов’язані бути відповідальними, бути сильними і, найважливіше, – бути єдиними!

Кожен громадянин мусить бути готовим стати захисником своєї країни.

Тільки консолідація, тільки об’єднання, тільки мобілізація навколо наших основних цінностей – свободи та незалежності – дадуть нам силу протистояти ворогу.

Об’єднатися і відстояти їх – наша історична місія. Ми змогли об’єднатися і зупинити ворога у 2014-му, ми зобов’язані зробити це сьогодні!

Незалежно від того, чи захоче і чи зможе діюча влада на чолі з Президентом стати центром такої консолідації, як це повинно бути, – закликаю усі проукраїнські сили об’єднати зусилля для захисту держави.

В нас немає часу на політичний розбрат – настав час для консолідації та мобілізації заради України!