Час єднання!

Сьогодні вкрай важливо відповісти на загрозу зібрано й адекватно: концентрацією всіх патріотичних сил України навколо спільної мети — дати рішучу відсіч можливим провокаціям та агресії!
 
Консолідовані сили державників та цивільних патріотів-ветеранів — регулярні сили ЗСУ, МВС та резервісти повинні об’єднавшись встати на захист своєї країни.
Так було у 2014. Так буде і зараз, якщо доведеться!
 
Цими днями ми відзначаємо 7-му річницю створення в Україні перших Добробатів — добровольчих формувань патріотів. Перший Добровольчий батальйон «Дніпро-1» був створений моїм наказом № 313 від 14.04.2014 р.
Тоді у нас було всього 10% військового досвіду, але 90% сили духу! І разом з силами ЗСУ ми змогли зупинити окупантів! Дякую кожному бійцю Добробатів за гідну службу в зоні АТО!
 
Закликаю вас, побратими, якщо Батьківщина покличе — знову об’єднатися і стати на захист рідної землі!
 
В той час ми змогли сконцентруватися і дати відсіч ворогу. Сьогодні ми сильніші та боєздатніші, ніж тоді. У нас вже є потужна техніка та справжній бойовий досвід — а сила духу, впевнений, стала тільки міцніше!
 
Ми за мир, але з огляду на нарощування сил агресора у наших кордонів — готуємося для того, щоб рішуче захищати свою Україну, свої сім’ї та свою землю!